CASAMARIN

ERUZ YAPI

HAKKIMIZDA

Köklü bilgi birikimi ve başarılı bir ekip ile 2009 yılında gayrimenkul sektörüne giriş yapan Eruz Yapı, gelişen modern tasarım ruhu, yenilikçi bakış açısı ve sahip olduğu üretim teknolojisi ile sektörde kendini farklı yaşam alanları sunan bir sıfat ile konumlandırmıştır. Aynı zamanda Eruz Yapı’nın sahip olduğu tüm özellikleri; öncelikle doğaya saygılı, yaşam kalitesini artıran ve konfor ile bütünleşik yapılar inşa etmeye yönelik kullanış biçimi de projelerinde detayların ve mükemmeliyetin öne çıktığının göstergesidir.
Detaylı Bilgi İçin:eruzyapi.com

image description

Ne Yapıyoruz?

Eruz Yapı olarak modern bakış açımız ve yenilikçi ruhumuzla, ileri teknoloji ve kaliteyi bir araya getirerek müşterilerimize yaşam alanları inşaa ediyoruz.

image description

Misyonumuz

Değişime ve yeniliklere açık olmakla birlikte; kalite, güven ve saygınlık öncelikli değerlerimizdir. Amacımız; topluma ve gelecek nesillere değer katacak yatırımlar yapmaktır.

image description

Vizyonumuz

İnşaat sektöründe örnek kabul edilerek ve yeni girişimciler tarafından model olarak gündeme gelmek amacıyla; büyüme trendimizi, sinerji çerçevesinde sağlayarak, geleceğin lider firmaları arasında olmayı hedeflemekteyiz.

“CASAMARIN’e adımınızı attığınız ilk andan itibaren, sakin ve keyifli atmosfer karşılar sizi. Bir tarafta yemyeşil ağaçlarla çevrelenmiş orman… Diğer tarafta mavinin tüm tonlarını barındıran sonsuz bir deniz…”